KIKA nábytek

KIKA

KIKA je největší obchodní dům s nábytkem a bytovými doplňky v Čechách. Nabízí širokou škálu produktů od českých, ale i světových výrobců.

Sortiment nábytku KIKA je protkán rozmanitými styly a modními trendy. Základem firemní filozofie je poskytnutí kompletního servisu pro zákazníky, který zahrnuje i návrh a zařízení bytu.

Kika poskytuje svým zákazníkům také bohatou nabídku zboží pro vybavení domácnosti. Od ložního prádla a bytového textilu přes nádobí, osvětlení a koberce, až po dekorativní bytové předměty.

Kuchyně, jídelny, ložnice, dětské a studentské pokoje, matracové studio, obývací pokoje, bytové doplňky, to vše naleznete pod jednou střechou. Největší výběr, nízké ceny, kvalitní servis, Vaše přání a potřeby jsou zde prioritou.

Koncept kika: Pěkné bydlení a zařízení pro každého – nejvyšší kvalita za nejlepší ceny.

Nejnovější trendy ukazují, že bydlení zaujímá v žebříčku hodnot stále významnější místo. Vstup společnosti Kika na český trh zvýšil konkurenční boj prodejců nábytku, kde vedoucí pozice zatím zaujímají společnosti IKEA a SCONTO nábytek. Doufejme, že tento konkurenční boj bude přínosem pro zákazníky.

v Kika nábytek naleznete:

Prodejny KIKA nábytek: