Koupelny Ptáček

Koupelny Ptáček

Společnost PTÁČEK - velkoobchod, a.s., založená v roce 1992 patří mezi největší velkoobchody v oblasti TOPENÍ - SANITA v České republice a na Slovensku.

Od roku 1998 nabízí firma PTÁČEK - velkoobchod, s.r.o. kompletní nejširší možný sortiment pro koupelny - od sanitární keramiky, vodovodních baterií a van, přes sprchové kouty a hydromasážní systémy, až po obklady, dlažbu, zařizovací předměty, koupelnový nábytek a doplňky od tuzemských i zahraničních dodavatelů ve všech cenových relacích a provedeních.

Celý sortiment Koupelnového studia Ptáček je postaven tak, aby vyhovoval požadavkům všech zákazníků. Své tu najdou klienti se skromnějšími požadavky, ale i klienti nejnáročnější. Koupelny Ptáček vám dokáží nabídnout koupelnu v různých cenových úrovních, takže si vybere opravdu každý. V koupelnových studiích nabízí společnost PTÁČEK – velkoobchod, a.s. nadstandardní služby včetně 3D vizualizace a spolupráce s bytovými architekty. V současnosti společnost Ptáček velkoobchod obsluhuje zákazníky ve 22 velkoobchodních pobočkách a patří tak mezi největší velkoobchody sanitární a topenářské techniky v Čechách a na Slovensku.

V koupelnách Ptáček naleznete: