Koupelny Siko

Koupelny Siko

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen v oboru vybavení koupelen, působící ve 21 pobočkách po celé ČR. SIKO je jedničkou na trhu koupelnového vybavení v České republice.

V prodejnách SIKO je zboží kvalitně vystavené tak, aby zákazníci mohli načerpat potřebnou inspiraci. Firma SIKO se chlubí i tím, že použité fotografie ve svých reklamních materiálech jsou pořízeny na prodejnách SIKO, nikoliv převzaté z katalogů.

Koupelny SIKO nabízí vše co koupelny potřebují – obklady, dlažby, sanitární keramiku, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, radiátory, bojlery a ohřívače, koupelnové doplňky.

Společnost SIKO nabízí i zajímavý projekt – zpracování návrhu interiéru koupelny. Zájemce o renovovanou či novou koupelnu zde může na vytvořeném návrhu vidět, jak bude v budoucnu vypadat koupelna i s obklady a dlažbou a s ostatními předměty (vana, umyvadlo, sprchový kout, skříňky), dostanete výpis potřebného materiálu a cenovou nabídku.

Nabídku koupelen SIKO tvoří zboží od těch nejlevnějších až po ty luxusní za mnohem vyšší ceny. Nabídka koupelen SIKO uspokojí každého zákazníka.

V koupelnách SIKO naleznete: