www.kika.cz

KIKA Nábytek

Společnost Kika Nábytek patří mezi 5 největších obchodníků s nábytkem v Evropě. Nabízí širokou škálu produktů od českých, ale i světových výrobců.

V obchodním domě Kika najdete veškeré druhy nábytku či bytových doplňků. Mezi další sortiment patří zejména kuchyně, ložnice, dětské pokoje, obývací pokoje či bytové doplňky.

Kika poskytuje svým zákazníkům také bohatou nabídku zboží pro vybavení domácnosti. Od ložního prádla a bytového textilu přes nádobí, osvětlení a koberce,kuchyně, jídelny, ložnice, dětské a studentské pokoje, matracové studio, obývací pokoje, bytové doplňky, až po dekorativní bytové předměty, to vše naleznete pod jednou střechou. Největší výběr, nízké ceny, kvalitní servis, Vaše přání a potřeby jsou zde prioritou.

Koncept kika: Pěkné bydlení a zařízení pro každého – nejvyšší kvalita za nejlepší ceny.

Nejnovější trendy ukazují, že bydlení zaujímá v žebříčku hodnot stále významnější místo. Vstup společnosti Kika na český trh zvýšil konkurenční boj prodejců nábytku, kde vedoucí pozice zatím zaujímají společnosti IKEA a SCONTO nábytek. Doufejme, že tento konkurenční boj bude přínosem pro zákazníky.

Služby Kika
* kompletní servis
* dodávka, montáž a odvoz starého nábytku
* vyměřování, plánování
* zavedení vody a elektřiny

v Kika nábytek naleznete:

Prodejny KIKA nábytek: